Partner serwisu
26 września 2019

„Kropla dobra” na IV Festiwalu Wody

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Miasta Krakowa zapraszają do udziału w akcji „Kropla dobra”. Chcesz pomóc? Przyjdź na IV Festiwal Wody i podziel się książką.

„Kropla dobra” na IV Festiwalu Wody

Jak podają Krakowskie Wodociągi: Już w sobotę, 28 września, zapraszamy do udziału w akcji „Kropla dobra” – dzieci dla dzieci. Podczas IV Festiwalu Wody będziemy zbierać literaturę dziecięcą i młodzieżową oraz gry i puzzle dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Dzieło pomocy dzieciom”.

Każdy z uczestników Festiwalu może podarować swoim książkom „drugie życie”. Wystarczy, że w dniu wydarzenia przyniesie je ze sobą i umieści w pojemnikach z oznaczeniem „Tu zostaw swoją kroplę dobra”.
Nasza akcja ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei dzielenia się z rówieśnikami, znajdującymi się w trudnej życiowej sytuacji.

Prosimy o przynoszenie książek, gier i puzzli w dobrym stanie – kompletnych i nadających się do ponownego wykorzystania!

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Dzieło pomocy dzieciom” mieszcząca się przy ul. Rajskiej 10 w Krakowie, prowadzi działalność opiekuńczo-wychowawczą dla sierot, dzieci samotnych, porzuconych, zaniedbanych, z domów dziecka oraz z rodzin patologicznych, zagrożonych, biednych i rozbitych.

Chcesz pomóc? Podaruj swoją kroplę dobra - przyjdź na Festiwal Wody  i podziel się książką!

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ